DAN OTVORENIH VRATA 13.10.2023.god.

Održani više nego uspješni Dani otvorenih vrata 2023. god.

DVD Stari Vitez

Tradicija se nastavlja u našem društvu,pa tako i ove godine po izuzetno lijepom vremenu ugostili smo sve pore društva od najmlađih do najstarijih građana naše Općine Vitez i SBK kantona.

Čast i zadovoljstvo nam je bilo predstaviti i naša dva nova vozila marke mercedes potpuno opremljena i spremna za sve vrste intervencija,koje smo dobili u donaciji od Austrijske pokrajne Tirol.
Pored posjete dječijeg obdaništa Rejjan ,osnovnih i srednjih škola ,(ukupno cca.400 djece).Danas su nas posjetili i sa našim radom upoznali Premijer Vlade SBK g.Tahir Lendo ,Ministar vodoprivrede,poljoprivrede i šumarstva u Vladi SBK g.Advan Akeljić, Općinski naćelnik g .Boris Marjanović,predsjedavajućeg općinskog vijeća g.Hidajet Sivro,pomoćnik naćelnika civilne zaštite g.Asim Ribo,glavnog imama IVZ Vitez gosp.Omer ef.Sikira, direktor KUCZ Travnik gosp.Miro Jakić sa saradnicima,zastupnice u skupštini SBK gđa Melisa Kajmak, predstavnika fakulteta za tehničke studije Travnik gosp.Lemeš F., direktor centra za socijalni rad gosp.Ajdin Č.,direktor osnovne škole Vitez gosp.Armin I.,direktorica Doma zdravlja Vitez Ana Š. sa gl.medicinskim bratom Mujo T.,vijećnika u općinskom vijeću Vitez te izvršnog direktora u Špd doo Donji Vakuf i ostalih predstavnika javnih institucija i preduzeća naše općine.
Također u posjeti su nam bile naše kolege Vatrogasci PVJ Zenica,PVJ Fis,PVJ Špd doo,DVD Bugojno ,DVD Donji Vakuf,DVD Zenica,DVD Turbe,DVD Busovača ,DVD Vitez,DVD Bila i TVJ Jajce.
Zahvaljujemo se svim građanima koji su nas posjetili i družili se s nama i koje smo upoznali sa spremnošću našeg društva.
Ponovo se aBd družimo i naredne godine i jedva čekamo ponovne susrete .
Vaši Vatrogasci DVD Stari Vitez.
Ovim putem se od srca zahvaljujemo i našim donatorima koji su nam pomogli pri realizaciji ovog projekta!